Свято книги

    Загальноміський захід «Свято книги» розпочинає свою історію з 2007 року.

    2007 рік в житті нашого міста і роботі бібліотеки був особливим. Багато заходів  проходили під гаслом на честь ювілею міста  «Новоград – Волинський – це наше місто. Його 750 річчя  - це наше свято!».

    У червні місяці бібліотека брала участь у загальноміському святі книги «Книга шукає друзів», яке проводилось у міському парку культури і відпочинку і організовувалось бібліотеками міста спільно з відділом народної освіти.

    Центральною бібліотекою зорганізувалась зустріч з журналістом Хімічем Г.С., який пише твори для дітей, поетесою-пісняркою Валентиною Ксендзук, творчо обдарованими дітьми. Також працівники влаштували виставку краєзнавчої літератури на тему «Літературні імена в історії міста». Це свято нікого не залишило байдужим. Можливо тому в день, коли місто святкувало свій 750-річні ювілей, заходи бібліотек відбулися вдруге, вже за  новим сценарієм.        З 2008 року свято книги получило назву «У пошуках мудрості». Відтепер воно організовувалось тільки зусиллями бібліотек міста і проводилось в рамках міжнародного літературно-мистецького свята «Лесині джерела». Театралізований парад літературних героїв, музична вікторина, книжкове лото, виставки літератури краєзнавчої тематики – всі дійства завжди знаходять радісну підтримку у користувачів бібліотек, громади та гостей міста.


2009 рік.


2010 рік


2012 рік


2013 рік

У 2013 р. свято книги проходило в іншій інтерпретації. Це був  літературно-мистецький вернісаж «Слово Лесине таке величне, джерельно чисте, як її любов», який підготували працівники і читачі бібліотек міської централізованої бібліотечної системи.